Blog

Villa Temizlik Hizmetleri Darıca

by in Bizden Haberler Ekim 10, 2018

Villa Temizlik Hizmetleri Darıca

 

Oda sayıları fazla olan villalarda temizliklerin zamanı normale oranla biraz daha uzun sürebilmektedir. Salon, yatak odası, çocuk odası, mutfak, oturma odası, misafir yatak odası, tuvalet, banyo ve kiler gibi her alan öncelikli olarak ekip tarafından analiz edilmektedir. Mekân sahibi ile villa temizlik hizmetleri Darıca ekibimiz gerekli görüşmeyi yapmakta ve özellikli olarak istedikleri şeyler olup olmadığını sorarak işe başlamaktadırlar. Ekip elemanlarımızın her biri kendisine ayrılmış olan bölüme geçmekte ve işini en iyi şekilde yapmaktadır. Masa ve sandalye, konsol, sehpa takımları, aynalar, koltuklar, camlar, mutfak dolapları iç ve dış olarak temizlenmektedir. Ayrıca yıllar içerisinde sararan küvet, duşakabin, fayans, klozet ve lavabo gibi alanlarda özel deterjanlar kullanılarak beyazlatılmaktadır.

Ville Temizlik Hizmeti

Yapılmış olan ufak keşifler sonrasında başlanılan işte görev alan tüm ekip elemanları kendi alanlarında deneyim ve tecrübe sahibi kişilerden oluşmaktadır. Örneğin dış cephe temizliğine yönlendirilmiş olan kişi bu alanın nasıl temizleneceği, nereden başlanılacağı, daha geç kirlenmesi ve etrafın zarar görmemesi adına neler kullanılacağını iyi bilmektedir. Hiçbir eşyanın, zeminin, fayansların ve lavaboların en ufak bir zarar dahi görmeden temizlenmesi ekip ve mekân sahipleri arasında güven sağlamakta ve gereksiz gerilimlerin yaşanmasına engel olmaktadır. Ev sahibinin işleri gözden geçirmesi ve temizlenmesini istediği bir alanı Villa temizlik hizmeti Darıca ekibinden rica etmesi üzerine gerekli olan hizmet hemen sunulmaktadır. Aynı şekilde temizlenen kısımların ekip ile incelenmesi sonucunda fark edilen eksikliklerde hemen ekip tarafından giderilmektedir.

Villa temizlik hizmeti Darıca

Villa temizlik hizmeti Darıca

Eşyalarınız Bizim İçin Çok Değerli

Villa temizliğinde ve diğer tüm mekân temizliklerinde ortamda kullanılan elektronik eşyaların temizliğinin özenle yapılması gerekmektedir. Hassas olan ve yanlış müdahale ile belki de bir daha hiç kullanılamama riski olan elektronik eşyaları temizlerden Villa temizlik hizmeti Darıca ekibi titiz davranmakta ve hem kendilerinin zarar görmemesi hem de eşyaların zarar görmemesi adına özenle temizlemektedir. Ekibini en iyi şekilde kurmuş olan ve seçmiş olduğu tüm ekipmanları birinci kalitelerde seçen firma olarak müşterilerimizin memnun olması ve maddi manevi değerleri bulunan eşyaların görüntülerinden hiçbir şey kaybetmemeleri adına çalışmalarımıza büyük özen göstermekteyiz.

Villa Temizlik Hizmetleri Darıca alanında hizmet almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz..