Blog

Pendik İnşaat Sonrası Temizlik

by in Bizden Haberler Ekim 10, 2018

Pendik İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat sonrasında zeminlerdeki harç ve boya kalıntılarını profesyonel ekipmanlar sayesinde kazıyarak temizlemekteyiz. Kaba pisliğinin olmasından dolayı daha zor olan inşaat temizliğinde etkili malzemeler kullanarak evlerinizi ve ofislerinizi tertemiz bir şekilde teslim etmekteyiz. Eşyaların bulunduğu ortamlarda inşaat temizliği yapılırken daha da titiz davranılarak temizlik sırasında kullanılacak olan malzemelerin seçiminde ve eşyalara zarar gelmemesi konusunda dikkat edilmesi gerekmektedir. Ayrıca temizlik yapılırken kullanmış olduğumuz ekipmanlar ve temizlik malzemeleri firmamız karşılamaktadır. İnşaat sonrasında oluşan kaba pisikleri tecrübeli ekibimiz sayesinde en kısa sürede temizlemekteyiz. Pendik inşaat sonrası temizlik olarak istediğiniz her an bizlere ulaşabilir ve güvenli bir hizmet alabilmektesiniz.

İnşaat Sonrası Temizliğinin Yapılması

Temizlik sırasında camlarda bulunan boya, harç ve silikon kalıntılarını çaları çizmeyen jilet yardımıyla kazıyarak çıkartmaktayız. Pencere oluklarını buhar makinesi ile temizleyerek en ufak bir toz bırakmamaktayız. Çerçevelerde bulunan koruma etiketlerini çıkartıp temizlemekteyiz. Genellikle pencere önündeki mermerlerde kalıntılar çok olmaktadır. Bu kalıntıları kazıyarak, peteklerin içlerindeki tozları da temizlemekteyiz. Parkelerin tozlarının alınmasında ıslak vakum makinesi kullanılarak silmekteyiz. Son olarak da kapı, mutfak, tezgâhlarda oluşan tozları silerek temizliği bitirmekteyiz. Temizlik sırasında kaliteli ve temizliğe uygun malzemeler seçerek verimli ve hızlı bir şekilde temizliğimizi bitirmekteyiz. Anlaştığımız sürede teslim etme garantisi için temizlenecek mekânın büyüklüğüne göre usta sayısını ayarlayarak temizliğin kısa sürede ve zamanında bitmesini sağlamaktayız. Pendik inşaat sonrası temizlik firması olarak profesyonel bir hizmet için bizi tercih edebilirsiniz.

Pendik İnşaat Sonrası Temizlik

Pendik İnşaat Sonrası Temizlik

Temizlik Yapılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ortamın kaba inşaat atıklarından tamamen arındığından emin olmamız gerekmektedir. Temizlik yapacağımız gün eşyaların nakliye edilmeyeceğinden de emin olup elektrik ve suyun açık olduğunu kontrol ettikten sonra temizliğe başlamaktayız. Kullanılan temizlik malzemelerinin içerisinde bulunan bazı maddeler eşyalara zarar verebileceğinden dolayı eşyaları göz önünde bulundurarak malzeme seçmekteyiz. Özellikle ticari mekânların temizliği sırasında daha hızlı davranarak mutlaka zamanında bitirmeye çalışmaktayız. Pendik inşaat sonrası temizlik firması olarak uygun fiyatla hizmet vererek, ihtiyaç duyduğunuz her an bir telefon kadar uzağınızdayız. Bizi tercih ettiğiniz için siz değerli müşterilerimize teşekkür ederiz.

Pendik İnşaat Sonrası Temizlik alanında hizmet almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir