Blog

İnşaat Sonrası Temizlik Darıca

by in Bizden Haberler Nisan 25, 2019

İnşaat Sonrası Temizlik Darıca

Temizlik hizmetleri veren firmamız Darıca ve çevre ilçelerde bir numaradır. Özellikle İnşaat sonrası temizlik Darıca bölgesinde yaygın bir şekilde sunulmaktadır. İnşaat sonrası temizlik hizmetleri normal ev temizliği gibi değildir. Bilindiği üzere binaların kaba inşaatı sırasında zeminler, duvarlar, camlar, kapılar ve dolaplar ciddi şekilde pislenmektedir. Bu alanlar üzerinde harç, kireç ve benzer maddeler çok fazla karşımıza çıkmaktadır. Söz konusu pisliklerin özel kimyasal maddeler ve farklı temizlik teknikleri ile çıkartılması şarttır. Biz de firma olarak tüm bu alanların temizliğini uzman personellerimiz ile sağlıyoruz.

insaat-sonrasi-temizlik-darica

insaat-sonrasi-temizlik-darica

İnşaat sonrası temizlik ihtiyaçlarınızda bizi tercih etmeniz için pek çok neden söz konusudur. Firmamız bu tür işlerde uzmandır ve fazlasıyla deneyim sahibidir. Referanslarımız ve hizmet kalitemiz İnşaat sonrası temizlik Darıca ihtiyaçlarınızda firmamızı bir adım öne çıkarmaktadır. Temizlik işlemlerinde özel makine, kimyasal ve temizlik ekipmanları kullanıyoruz. Hiçbir yeri deforme etmeden temizliğini tamamlıyoruz. İnşaat sırasında ev ya da iş yerinizde oluşmuş olan tüm kaba ve ince pislikler bu hizmetimiz sayesinde yok olmaktadır. Temizlik işlemlerinde önce kaba temizlik, daha sonrasında ise ince temizlik yapıyoruz. Temizlik işleminin tamamlanması ile birlikte eşyalarınızı direk olarak yerleştirebiliyorsunuz. Dip köşe detaylı temizlik anlayışızla daha temiz ve daha konforlu yaşam alanlarını sizlere sunuyoruz.

İnşaat sonrası temizlik hizmetlerinde bazı hususlara dikkat edilmelidir. Bu çerçevede İnşaat sonrası temizlik Darıca bölgesinde hizmet veren firmamız titiz bir şekilde temizliği tamamlamaktadır. Cam, çerçeve ve kapılarda kalan kireç, harç gibi kalıntılar temizlenmektedir. Bunun yanında camlardaki bantlar, silikonlar ve benzer kalıntılar da yüzeylere zarar vermeden temizlenmektedir. Mutfak, banyo ve benzer bölgelerdeki dolaplar en iyi şekilde temizlenmektedir. Bu ve buna benzer tüm inşaat sonrası leke, kalıntı ve de pislikler firmamızın uzman personelleri tarafından temizlenmiş olacaktır. İlk olarak kaba temizlik daha sonrasında ise inşaat sonrası ince temizlik ile ev ya da iş yerilerinizi pırıl pırıl temizlemiş oluyoruz. Tüm bu hizmetlerimiz ve daha fazlası için bizi hemen arayabilirsiniz. Firmamız her zaman en uygun fiyatlarla temizlik hizmeti sunmaktadır.