Blog

Darıca İnşaat Sonrası Temizlik Hizmetleri

by in Bizden Haberler Nisan 25, 2019

Darıca İnşaat Sonrası Temizlik Hizmetleri

Temizlik başlı başına zor ve meşakkatli bir iştir. Hele ki inşaat sonrası temizlik tek başınıza yapabileceğiniz bir iş değildir. Mutlaka uzman bir firma ve ekipten yardım  almanız gerekir. Darıca inşaat sonrası temizlik işleriniz de size sorunsuz ve garantili bir sonuç vaat ediyor. Sıfır bir daire aldıysanız, ve bu daire inşaattan yeni çıktıysa, ya da mevcut evinizde tadilat yatırdıysanız, ve her yer toz duman olduysa hiç düşünmeden bize ulaşın. Yeni evinizde huzurla oturmanız ve öncesinde daha fazla yorulmamanız için tüm temizlik işlerinizi, her ayrıntısına kadar özenle yapıp size teslim edelim. Üstelik bir çok firmanın çok daha altında uygun fiyatlar ve garantili temizlik ile.

darica-insaat-sonrasi-temizlik

darica-insaat-sonrasi-temizlik

İnşaat sonrasında kaba pislik kaldırıldıktan sonra, altından çıkan toz, toprak, çimento, sıva kalıntıları, fayanslarda ki derz kalıntıları, parkelerde ki kireç ve boya kalıntıları, mutfak dolaylarındaki boya kireç kalıntıları, cam ve PVC de li bantlar ile balkon ya da teraslarda ki inşaat kalıntıları darıca inşaat sonrası temizlik hizmetleri ile kabus olmaktan çıkar. Tüm gücüyle, özveri ile çalışan ekibimiz, her türlü zorlu kirle mücadele edebilen ekipman ve temizlik malzemelerimiz, ve her an takipte ve yapılan işi kontrol eden firma yetkililerimiz ile takım halinde aldığımız işi layıkıyla teslim ediyoruz. Müşterilerimizin memnuniyeti bizim en büyük referansımızdır. Sizin mutluluğunuz bizim reklamımız ve gururumuzdur.

Temizlik yaptırırken evinize zarar verecek olasılıkları ortadan kaldıracak bir ekip ve firma seçmelisiniz. Her yüzeyin ayrı bir malzemeye ihtiyacı vardır. Ahşaplar nemli bezler ve ahşap temizleyiciler ile temizlenmelidir. Ankastre ve diğer demir, metal ya da çelik elemanlar yüzeye zarar vermeyecek çelik temizleyiciler kullanarak temizlenmelidir. Cam ve aynalar özel cam bezleri ile toz ve kirden arındırıldıktan sonra silinmelidir. Kum ya da kireç kalıntıları cam yüzeylere zarar verebilir. Her bir noktayı itinayla temizleyen ekibimiz, sizin kontrolünüz sonrasında, memnun kalmadığınız ya da eksik gördüğünüz yerleri tekrar temizler ve sizin olurunuzu almadan mekanı terk etmez. Darıca inşaat sonrası temizlik işinde önder ve güvenilir firma olması sebebi ile müşterilerine garantili temizlik sunar.