Blog

Bina Temizliği Darıca

by in Bizden Haberler Nisan 25, 2019

Bina Temizliği Darıca

Temizlik sağlığımızı koruma açısından büyük önem taşır. Sağlığımızı korumak adına sadece vücut temizliğimiz yetmez elimizi sürdüğümüzü her yerin mikroplardan arındırılmış olması lazım. Günümüzde modern yaşam koşulları düşünüldüğünde oturduğumuz binanın temizliğine dikkat etmek gerekir. Bina temizliği Darıca bölgesinde yaptırmak isteyenlerin firmamıza başvurması yeterli olacaktır. Alanında uzman her türlü eğitimi almış bir ekiple çalışmalarını sürdüren firmamız, müşteri memnuniyetini kazanmayı başarmıştır. Bina temizliği iç ve dış temizlik olarak 2 ye ayrılmaktadır. Özellikle apartmanda yaşayan aileler için bina temizliği toplanılan aidatlarla yapılır. Bu yüzden binada oturan her daire sahibinin aidat ödemesini zamanında gerçekleştirilmesi gerekir.

bina-temizligi-gebze

bina-temizligi-gebze

Günümüzde insanlar genel olarak müstakil evlerde ve apartman dairelerin de oturmaktadır. Apartman dairelerinde oturanlar için Bina temizliği Darıca bölgesinde bulunan firmamızdan randevu alarak yaptırabilirsiniz. Binanın merdiven temizliği çok önemlidir. Çünkü binalarda en çok kullanılan merdivenlerdir. Özellikle yüksek olmayan apartmanlarda asansör bulunmadığı için bina sakinleri merdivenleri daha fazla kullanır. Bu yüzden merdiven temizliğinde merdiven yerlerinin temizlenmesi ve merdiven tırabzanlarının tozlarının alınması ile işe başlanır. Daha sonrasında dairelerin kapı kolları, daire önleri de temizlenir. Tavanlarda herhangi bir kir ya da örümcek ağları varsa onlarında uygun malzemeler kullanarak temizlenmektedir. Bina girişinde bulunan posta kutusu, sayaçlar yada elektrik göstergelerinin temizliği de sağlanarak binanın dışına doğru temizliğe devam edilir. Binalara yapıştırılan reklam amaçlı yapıştırılan kağıtlarında sökülerek binada oluşan kirli görüntüden kolayca kurtulunur.

Bina temizliğinde yerlerin yanı sıra camların temizliğinde önemlidir. Eğer çalışılan binada fazlaca cam varsa firmadan uygun sayıda eleman görevlendirerek işin kısa sürece tamamlanması sağlanır. Bina temizliği Darıca bölgesinde anlaşmış olduğunuz firma çalışmalarını binanın büyüklüğüne göre planlamaktadır. Bu konuda net bilgi vermeniz önemlidir.  Bina temizliği sırasında eğer çalışanların suya ihtiyacı olursa bu ihtiyacı dairelerin kapısını çalarak giderir. Temizlik esnasında kullanılan tüm araç gereçler ve temizlik ürünleri firma tarafından karşılanmaktadır. Bunun yanı sıra temizlik sırasında merdiven tırabzanlarının silinmesi için özel mikrofiber bezler kullanılır. Temizlik malzemeleri sağlığa zarar vermeyen özelliğe sahip olanlardan seçilir. Özellikle temizliğin bitiminden sonra bina içine özel parfüm sıkılır. Böylece binanın güzel kokması sağlanır.